KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Grafiskt blad 13846320
nr 1384 6320
Grafiskt blad
Gicléetryck, Anders Hallin, Sverige. Signerad, numrerad 2/5. Motivet: 32x40cm, yttermått inklusive ram: 49x56cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 mars 2021
kl 20:39:47
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr